درباره ما

تجارت ارجاعی  Referral Business:

شیوه ای از تبلیغات مستقیم می باشد که مصرف کننده و مشتری نهایی تجربه شخصی خود را بادیگران در میان گذاشته ومشتریان دیگر را به آن مرکز و یا محصول ترغیب و ارجاع می دهد. کارت تخفیف

امکانات سامانه دنیای سبز و سلامت www.dscard.ir

 • ثبت کلیه آگهی های مشاغل ,اصناف ,کالا و خدمات                                                  
 • درج آگهی های تبلیغی شما با کلیه توضیحات و ویژگی ها , با امکان درج درصد تخفیف ویژه مشترکین و قیمت و شرایط
 • ثبت اطلاعات تماس و راه های ارتباطی : شماره تماس , آدرس , ایمیل , آدرس سایت و لینک های ارتباطی دیگر …
 • امکان ثبت و نمایش تصاویر شما
 • درج آدرس دقیق بر روی نقشه گوگل با ایجاد ۳ مزیت متفاوت :
 •  1- دسترسی دقیق به کسب و کار شما .
 •  2 – اطلاع رسانی به مشترکین ساکن منطقه شما.
 •  3 – اطلاع رسانی به کل مشترکین کل کشور که هنگام مراجعه به منطقه دیگر ازآگهی های نزدیک آن منطقه مطلع شوند.                                  
 •     کارت تخفیف                
 • این امکانات در قسمت نزدیک ترین های سامانه قابل دسترس عموم می باشد.
 • درج آگهی شما بنا به دسته و گروه مرتبط در گروه مخصوص خود قرار گرفته و قابلیت دسترسی را برای افرادی که دنبال یک رسته شغلی مشخص هستند را آسان میکند.
 • ثبت همزمان در بخش جدیدترین که به صورت تازه ترین پیشنهاد ها برای همگان نمایش داده میشود.
 • قابلیت نشر وبه اشتراک گذاری : با توجه به لینک هایی که برای شما اختصاص داده شده امکان نشر آگهی را در تمامی شبکه های مجازی و وبلاگ ها و ایمیل و ایمیل مارکتینگ وپیامک و …. به شما می دهد که باعث  بالا رفتن تعداد بازدید آگهی و مشتریان شما می شود.
 • علاوه بر آن لینک دسترسی مستقیم به صفحه شما اختصاص داده می شود.آدرس اینترنتی تبلیغ شما
 • کاتالوگ دیجیتال با قابلیت پرینت و چاپ به صورت رنگی و سیاه سفید و ذخیره به صورت فایل PDF ,  , عکسJPG

این فایل امکان استفاده بدون دسترسی به اینترنت را به مشتریان میدهد.OFFLINE  و حتی امکان کپی و ارسال توسط بلوتوث را دارا می باشد که نیاز دایمی به اینترنت را ازبین میبرد و در همه جا در دسترس میباشد.

این کاتالوگ هم به صورت تک آگهی  و هم کاتالوگ کلی خدمات در دسترس میباشد.

 • QR Code  بارکد اختصاصی  , روش جدیدی برای ارتباط مستقیم با شما و دسترسی به کلیه اطلاعات میباشد که به صورت بارکد الکترونیکی و قابل چاپ بر روی کارت ویزیت و دیگر تبلیغات شما میباشد و با استفاده از برنامه بارکد خوان qr code reader  در دسترس عموم میباشد.    
 •            کارت تخفیف                                                                                                          
 • پنل مدیریت آگهی ها : با ثبت اولین اگهی و ثبت نام برای شما کد کاربری و رمز عبور اختصاص داده می شود  و میتوانید آگهی های خود را ویرایش کرده و نیز آگهی جدید ثبت کنید.

  : DS CARD وجه تمایز و تخفیف ویژه مشترکین کارت تخفیف دنیای سبز و سلامت

  سامانه دنیای سبز و سلامت کلیه امکانات خود را در اختیار مشترکین خود قرار میدهد و در انتها قابلیتی به عنوان کارت اشتراک  در اختیار مشترکین خود قرار می دهد و انتظار می رود هر مشترک برای مشترکین دیگر خدمات و تخفیفات ویژه ای قایل شود .

www.dscard.ir این وجه تمایز و تخفیف ویژه مشترکین هم روشی ترقیب کننده برای مشتریان جدید و هم روشی برای ایجاد باشگاه مشتریان ثابت و دایمی می باشد.

شما دوست عزیز نیز می توانید از مزایا و تخفیفات دیگر مشترکین سامانه ارجاعی  نیز بهره مند شوید و از مخارج ماهیانه و سالیانه خود درصدی پس انداز کنید.

می توانید از مزایای خدمات درمانی –تفریحی – گردشگری – رفاهی و… با تخفیف ویژه برخوردار گردید.

این امکان فضای دوستانه وصمیمانه ای بین کلیه مشترکین سامانه وکارت تخفیف ایجاد میکند.

 B2C در این سامانه علاوه بر معرفی مشاغل به مردم 

  C2Bمعرفی مشتریان جدید و ارجاع مشترکین به مشاغل 

 B2B مشاغل را نیز به یکدیگر معرفی کرده ایم.

اگر صاحب برند و کسب و کار هستید و یا خدمتی را عرضه می کنید و در کار خود دنبال روش جدید افزایش فروش و مشتری وفادار هستید دنیای سبز و سلامت با ارائه طرح ارجاعی مشتریReferal Bussiness به یاری شما آمده است .

شما به صورت کاملا حرفه ای می توانید از این خدمات استفاد نمائید و کسب و کار خود را در سامانه نمائید و کسب و کار خود را در سامانه www.dscard.ir ثبت نماید .

البته همانگونه که می دانید تنها راه برای اینکه متفاوت دیدن بیشترین و مورد توجه قرار بگیرد و. متمایز بودن است .

این وجه تمایز مشتریان و مخصوصاً مشترکین کارت DS را به سمت شما رهنمون می سازد .

شما باید تخفیف ویژه ای برای مشترکین DS قائل شوید شما به راحتی فقط با داشتن یک آدرس ایمیل می توانید آگهی خود را درج نمایید .

این روشی ا ست انگیزشی و متفاوت برای جذب مشتریان و مشترکین جدید است .

DS را به همه معرفی کنید

ثبت  نامحدود آگهی جدید

 سایر خدمات

حفظ   مشتری تنها به رضایت اولیه او از دریافت خدمات و یا خرید ختم نمی شود . بلکه عامل مهم دیگر انگیزه و پیگیری و ی برای مراجعه های بعدی می باشد .

دلیلی برای بازگشت :

حسن تعلق داشتن و مشتری خاص بودن

مشتریان شما دوست دارد و نسبت به دیگران متمایز باشند این حس تعلق و تمایز را DS Card  به مشترکین خود داده است .

و وظیفه شما حفظ این حس می باشد .

جداول مقایسه

دیگر روش های تبلیغی (پیک های تبلیغی. تراکت . پیامک و…)#۱- مدت زمان محدود وموقت در هنگام توزیع ۱روز الی ۱ماه 2- بستگی به تیراژ چاپ دارد و در بهترین حالت کل تیراژ چاپ به عنوان مثال ۵۰۰۰عدد البته اگر دور ریز نداشته باشد وغیرقابل رصد و شمارش می باشد۳-  صرفا محدود به محل پخش و توزیع(یک محله و یا یک خیابان.)۴- مبلغ هزینه برای یک برگ تبلیغ در مدت ۱ماه و یک منطقه بین ۵۰۰۰۰۰الی ۱میلیون تومان میباشد که برای ۱۲ ماه و۲۲منطقه تهران بالغ بر ۲۰۰میلیون میباشد و بدون تضمین بازگشت.*- …روش تبلیغی – ارجاعی   Ds Card*1- مدت زمان : نامحدود به صورت ۲۴ساعته به مدت یکسال و قابل تمدید*۲- تیراژ و تعداد بازدید : نامحدود در فضای اینترنت و سایت و شبکه اجتماعی .با بازدید ماهانه ۱۰هزار نفری و سالانه بالغ بر ۱۰۰ هزار *3- منطقه و محدوده : امکان دسترسی نامحدود در سطح کل کشور*۴- میزان بازدهی و هزینه : هزینه تبلیغی ارجاعی بسیار اندک و از سود فروش میباشد و با قابلیت استفاده از تخفیف های دیگران امکان برگشت چندین برابری وجه را دارا میباشد.*- …
سیستم های تخفیف گروهی و به ظاهر مشابه DS CARD  سیستم تخفیفی – ارجاعی 
1-شما مبالغ را از طریق سایت به حساب شرکت ریخته و شرکت بعد از گذشت ۱ماه به صاحبین مشاغل پرداخت میکند .که در برخی موارد نیز انجام نشده است .۲-از قبل خرید کوپن یا بن خود را از طریق سایت انجام داده و در زمان محدود وتعداد محدود قابل استفاده  می باشد و بعد از آن ازبین میرود.۳-به تعداد بن تهیه کرده میتوانید همراه و میهمان داشته باشید و افراد اضافی امکان استفاده ندارند.۴-تعداد استفاده فقط ۱بار میباشد و غیر قابل استرداد. 5-در  خرید سقف خرید وحد اعتبار دارید.۶-به دلیل مدت زمان کوتاه(چند روزه بودن)کیفیت در مدت تخفیف متفاوت است با روزهای عادی.۷-محدود بودن موارد۱-بین صاحبان مشاغل و سامانه هیچ گونه رابطه مالی وجود ندارد و مشترکین مبالغ را به خود صاحبین مشاغل و خدمات با کسر تخفیف پرداخت میکنند.۲-شما قبل از انتخاب و تصمیم وجهی پرداخت نمیکنید و بعد از خرید تسویه انجام میشود. 3- همراه و میهمان نیز بسته به شرایط میتوانید داشته باشید. 4-شما در تعدد انتخاب و خرید و حتی انصراف از خرید آزادی کامل دارید.۵-محدودیت اعتبار ویا مبلغ خرید ندارید.۶-تفاوتی در کیفیت محصولات وخدمات بین مشترکین و مشتریان عادی وجود ندارد.۷-تنوع وگستردگی خدمات و کالاها